Hakkında

F.M.V. Işık Üniversitesi İnşaat Mühenisliği bölümünden Onur Derecesi ile 3.5 senede mezun oldum. Önce İstanbul Teknik Üniversitesinde daha sonra da Gebze Teknik Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimime devam ediyorum. Temmuz 2019’dan beri podcast yayıncısıyım. Arada da kendi halimde yazılar yazarım.

Yük. İnş. Müh. Burak Karaoğlu

Tam Burslu olarak girdiğim F.M.V. Işık Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2019 Ocakta 3.5 senede mezun oldum.. 2019 Şubat ayında İstanbul Teknik Üniversitesi (İ.T.Ü.) ‘de Kıyı Bilimleri Yüksek Lisans Programına başladım. 2020 Şubat ayında orayı bırakıp Gebze Teknik Üniversitesinde Deprem ve Yapı Mühendisliği Yüksek Lisans programına başladım. Akademisyen olmak için çıktığım bu yolda şimdilik işler stabil olarak sürmekte.

Gelecekteki girişimcilik hedeflerimden biri olan Optik mağazası açmak için F.M.V. Işık Üniversitesinde Optisyenlik programında öğrenciyim.

Temmuz 2019’da Altefdört Podcast isimli yayıncılık şirketini kurdum. İçerisinde 22 farklı program ve 24 farklı yayıncı ile birlikte her gün içerik üreten bir platform haline getirdim.

“Bilimmeyen” isimli bilim podcasti, “Son yolculuğunu Gök yüzüne yapanlar” isimli havacılık podcasti, “Akademi yolunda” isimli akademik podcastlerimin yanında “Paddock” isimli Formula 1 podcastinde de yorumcu olarak podcast yapıyorum.

%d blogcu bunu beğendi: